Uzmanlık Alanlarımız

Gülay Polat ve ekibinin uzman olduğu alanlarda hizmet alarak siz de kendinizi yeniden keşfedin.

Makyaj

Profesyonel makyaj hizmetimiz ile ihtiyaç duyduğunuz etkileyici görünüme sahip olmanızda size yardımcı oluyoruz. Özel günlerinizde sizin de kendinizi özel hissetmeniz için alanında uzman ekibimizin makyaj hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj ile yüz bakımına değer veren, sık makyaj yapma gereksinimi duyan, makyaj ürünlerine alerjisi olan ve yüz hatları soluk olan tüm bayanların kaş, kirpik ve dudak hatlarından gerçekleştirdiğimiz çizim ile istediğiniz görünüme sahip olma hayaliniz artık mümkün.

İpek Kirpik

Kadınlar her zaman kirpiklerinin uzun ve dolgun olmasını ister. Bunun için rimel kullanabilirsiiniz ancak hergün rimelle uğraşmak istemezseniz ipek kirpik uygulaması tam da size göre. İpek kirpik uygulamamızla isdeğiniz etkileyici bakışlara uzun süreli olarak sahip olabilirsiniz.

Kaş Tasarım

Kaşlar yüz ifadesini en çok etkileyen öğelerdir. Kaştaki tek bir kaş telinin bile uzunluğu, kalınlığı, rengi, duruşu eksikliği ya da fazlalığı kaş duruşunu ve yüz ifadesini değiştirir. Kusursuz bir yüze sahip olmak için yaptıracağınız kaş tasarımında en uygun fiyat ve kalite garantisiyle yanınızdayız.

Kıl Tekniği Kaş

Tek kullanımlık veya kullan at olarak adlandırılan hijyenik iğnelerle bölgedeki deriye organik boyaların ince kıl çizimleri şeklinde enjekte edilmesi işlemidir. Akan boyalardan, makyaj masasının karşısında harcanan saatlerden siz de bunaldıysanız, kıl tekniği kaş uygulaması tam da size göre!

Cilt Bakımı

Öncelikle cildiniz uygun temizleyiciler kullanılarak temizlenir. Hücre yenilenmesi için peeling uygulaması yapılır. Buhar uygulamasının ardından ciltteki siyah noktalar temizlenir. Cilt dezenfekte edilir, maske yapılır, uygulanan maske temizlenir, tonik ile gözenekler sıkılaştırılır ve son olarak nemlendirici krem ile cilt rahatlatır.

İyi görünün, iyi hissedin!

Gülay POLAT - Makyaj, kalıcı makyaj, kaş tasarımı, ipek kirpik, kıl tekniği kaş ve cilt bakımında ilk adresiniz!